İkinci El Eşya Ankara

 

Kullanılabilir durumdaki eşyalarınızı satmak istiyorsanız kesinlikle bunun için olabileceğiniz en doğru yerdeisniz. Sizi tüm zahmetlerden kurtarıyoruz, bu sayfa altındaki iletişim formu aracılığı ile bize ulaşın ve satmak istediğiniz eşya için en uygun firmayı size yönlendirelim. Kimseyi aramak zorunda kalmadan bu siteye üye olan gold firmalar tarafından size en uygun hizmeti vereceksektörün en iyi firmalarını size yönlendirelim. Tüm bu işlemleri yapmak içinde sizden bir kuruş talep etmeden.

Şimdilik bu hizmet sadece Başkentimizde eşya alamak ve  satmak isteyen halkımız için geçerlidir. Ankarada öğrenci ve memur nüfusunun yoğun olması sebebi ile kullanılmış ürünlerin olduğu bu sektörü geniş bir alışveriş portföyüne sahiptir. Sitemizde bu tip işleri yapan esnafının bir arada olduğu bir firma rehberi olduğumuz için şuanda sadece Ankarada yaşayan insanlara hizmet verilmektedir.. İlerleyen zamanlarda farklı iller içinde hizmet sunabiliriz.

Web sitemizde paylaşılan bilgiler asla başka bir şahsa verilmemektedir, ve kayıt altına alınmamaktadır. Aşağıdaki yorum kısmında Adınızı ve Telefon numaranızı eksiksiz olarak vermeniz gerekmektedir. Mail adresi bırakan kişilere maalesef yönlendirme yapamıyoruz. Sektörün en iyisi olan ve sitemizde bulunan firmaları bu hizmetlerini telefon aracılığı ile verdikleri için mutlaka telefon bilgisini iletmeniz gerekmektedir. Telefon numaraları asla yayınlanmaz.

 

Adınız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Beni Şu Saatlerde Arayın
09.00-12.00 arası12.00-15.00 arası15.00-18.00 arası18.00-22.00 arası

Epostanız (gerekli)

Mesajınız

Eşya Resimleri / İZİN VERİLEN FORMATLAR / jpg|jpeg|png|tiff


Top