İkinci El Eşya Ankara

Sektörün en uzman firmaları ile sizlere hizmet veren Ankara ilinin her yerine aynı hızda servis ağı sunan firmalarımız; ev yada iş ekonomisine ek olarak ufak da olsa katkıda bulunmak isteyenlere , ev yada iş yerinde bulunan kullandıkları eşyalarını yenilemek ve değiştirme fikri olanlara ve buna benzeyen bir çok sebepten ötürü kullanılmış eşyalarını elden çıkarmak isteyen insanların iş ve işlerini rahat yapmaları için hizmet çalışan iş yerleridir. 2 el eşya dediğinizde bazıları atılacak ve hiç bir işe yaramayacak malzeme muamelesi yapmaktadır oysa ki eşyalarımız bütçemize katkı sağlama amacı ile de kullanılmakta ve alım satım işlerinde bir çok insanın işini görmektedir. Kullanılmış eşyaların alım ve satımı ticari sektör olduğu gibi bildiğimiz sıfır eşyalar gibi hızlı hareketli bir sektördür. Nedir bu ürün grubuna giren şeyler derseniz kısaca bir kaç başlıkta söyleyelim: iş yerlerinde ve yahut evlerde bulunan ihtiyacınız olmayan yada yenilenme zamanı gelen mobilyalar, koltuk takımları, oda grupları, beyaz eşya çeşitleri , antika eşyalar, halılar kilimler , bilgisayar ve cep telefonları gibi eşyalardır.  İşte sizde bu saydığımız grubun içinde olan eşyalarınızı elden çıkarıp nakit paraya çevirmek istediğiniz zaman web sitemizdeki iş yerleri devreye girip sizlere yardım ediyor. Nakit alım garantisi ve adresinizden zahmetsizce eşyalarınızı satma seçeneği ile sizlere kolaylıklar sunuyoruz.


Sadece Alım değil Satışta yapılmaktadır

Eski ve kullanılmış 2 el eşya alanlar olarak bilinen firmalar elbette sadece mobilya ve diğer saydığımız eşyaları almak ile değil satmak içinde insanlara hizmet vermektedirler. Yani kısacası firmalara aynı zamanda satım yapan firmalarda diyebiliriz. Yani bizim web sitemizde bulunan firmalar böyle hem alım hemde satım işini yapmaktadır. ikinci el eşya alımı ve satımı ile ilgili aklınıza gelen tüm işlerinizde çekinmeden irtibata geçebilir ve fiyat teklifi alabilir yada aklınıza takılanlar hakkında sorular sorabilirsiniz Burada ilk temel amaç müşterilerimize kaliteli hizmeti ulaştırmak, ardında da satmayı düşündüğünüz ürünleri hızlıca nakit olarak sizden almaktır. Büronuzda, ofiste, fabrikada, yurtta ve evinizde öylece duran ve kullanılmayan materyalleri ev ve iş ekonomisine küçükte olsa ek bir gelir katmak için firmalarımızı arayın ve rahat edin.

Ankarada tüm ilçelere ve semtlere bir telefon mesafesindeyiz.

Ankaranın dört bir tarafına aynı kalitede hizmeti veren eşyacılarımız sadece belirli bir bölgede sınırlı kalmamakta Başkentimizin tüm sokaklarına kadar girmekte aklınıza gelen her ilçeden kapınıza gelerek satmak istediğiniz yada fiyat almak istediğiniz ürünleri inceleyip satacaksanız da anında orada alımını yaparak hemen peşin ödeme yapmaktadırlar. Tüm ev eşyalarınızı tek bir kalemde satmak isterseniz ya da tüm yurt eşyalarınızı yatak dolap baza beyaz eşya vesaire gibi hepsini bir anda elden çıkarmak isterseniz yolunuz bizim ile kesişecek ve müşteri memnuniyeti ile iş yapan firmaların rahatlığını yaşayacaksınız. Kullanılmamış ve kapalı paketinde çeyizlik yada spot diye tabir ettiğimiz eşyalarınızın alımları içinde en seri şekilde hizmet sunuyor ve Ülkenin dört bir yanına toplu alım için geliyoruz.

Kimseler ile konuşma yapmadan, diyaloğa girmeden hızlıca evinizde bulunan veya iş yerinizde bulunan tüm ikinci el eşyalarınızı çok seri bir şekilde piyasa değerinden peşin ücreti mukabilinde satabilirsiniz.

İşinizi görecek firma parmağınızın ucunda

Söylediğimiz gibi hiç bir telefon konuşması yapmadan ve sadece resim yollayıp yazışarak  iş yerinde veya evde bulunan ikamet ettiğiniz adresteki satmayı düşündüğünüz eşyaları nakit ödeme garantisi ile bir tıkla satabilirsiniz. Ne yapmam gerekir diyorsanız inanın işlem çok kolay, zaten satacağınız eşyalarınızın resimlerini çekmişsinizdir yada hemen resimlerini çekip hazır edebilirsiniz. Hemen sitemizde olan ikinci el firmalardan istediğiniz birini seçin ve resimlerde, kartvizitlerde ve konuların içerisinde bulunan telefon numarasını aracılığı ile akıllı telefon uygulaması olan whatsapp ile satılacak eşyanın daha önce çekmiş olduğunuz resimlerini gönderin sonra anlatmak istediğiniz bir özelliği var ise yazınız, eğer eklemek istediğiniz bir şey yoksa direkt fiyat sorun ve sizin seçtiğiniz 2 el eşyacı firma en makul fiyatı yolladığınız fotoğrafları inceleyerek size dönüş yapsın. İşlemi bu şekilde yaparsanız bu alışverişte problem yaşama ihtimali çok düşüktür, alıcı ve satıcı eşyaları görüp karar vererek soru işareti oluşmadan ticaret yapmış olacaklardır.

Copyright: www.2elesyacilar.com

Top